Serkan İçtem’den Ali Koç’a tepki! ‘Algı yapılıyor’ dedi, 2020’deki toplantının detaylarını ilk kez açıkladıFenerbahçe

0

Şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran ve 11 yıldır arzusunu sürdüren F.Bahçe, şimdi gözünü seçimli genel kurula çeviriyor. Eski başkan Aziz Yıldırım ile şimdiki başkan Ali Koç'un yarışacağı seçimler öncesinde camiadaki hareketlilik her geçen gün artıyor.

UÇUM'UN ALİ KOÇ'A TEPKİSİ HAKKINDA ÇOK SÖZ KONUŞULUYOR

Başkanın başdanışmanı ve başkanlık komitesinin hukuk politikalarından sorumlu başkan yardımcısı Mehmet Uçum, başarısızlıkla sonuçlanan şampiyonanın ardından çok sert bir açıklama yaparak suçu Ali Koç ve yönetimine yükledi. Çok sert ifadeler kullanan Uçum, “'Ben başkan olduğum sürece, F.Bahçe'yi şampiyon yapmazlar' diyen birinin, ben yeniden başkan olmak istiyorum demesi ne anlama gelir? Sanırım şu anlama geliyor:' Sen fenerbahçe şampiyon olmasın diye başkan olmayı istiyor bunun başka bir anlamı olabilir mi? “Hiçbir zaman onun önünde duran bir başkan olmadı” dedi.

ALİ KOÇ'UN CEVABI: “SEÇİM SİZİN OLACAK”

Fenerbahçe Başkanı Koç, şunları söyledi: “Yiğit Bulut isimli şahsın gönderdiği mesaj, Mehmet Uçum isimli şahsın mesajı, yeni sözleşmeler, takvimler, bazı gazetelerde Aziz Yıldırım'a övgüler. Bunu takdirinize bırakıyorum. seçim senin olacak.” Bu açıklamasıyla Uçum'a adeta cevap verdi.

gdfghdh

SERKAN İÇTEM'DEN AÇIKLAMA

Uçum'un açıklamalarının yankıları devam ederken; Bir diğer dikkat çeken paylaşım ise Serkan İçtem'den geldi.

İçtem, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 2018 yılında Ali Koç'a oy verdiğini ancak 6 yıl boyunca beklenen başarının yakalanamayacağını söyledi.

2020 TOPLANTISINI ANLATTI

Fenerbahçe yönetiminin genel kurul önünde bir algı yaptığını belirten İçtem, 2020 yılında yapılan bir toplantıda yaşananları anlattı.

“UÇUM'DAN TALEP YAPTIKLARINI DİKKATE ALDIM”

İçtem, açıklamasında şunları söyledi: “Başkan Ali, Erol Bilecik ve Burhan Karaçam, Sayın Mehmet Uçum'dan, mali konularda da dahil olmak üzere Fenerbahçe'ye destek istediler ve Sayın Uçum da, Fenerbahçe'nin endişe duyması halinde her türlü desteği vermek için elinden geleni yapacağına söz verdi.” ” “Verdiğini gördüm.” dedi.

Serkan İçtem'in olağanüstü açıklamaları şöyle:

“Takipçim neredeyse yok. Bu normal. Ben bu mecrayı fikir yaymak için değil, bilgi toplamak için kullanan bir insanım. Ben bir Fenerbahçe taraftarıyım. Bize vaat edilen sözde 'büyük vizyona' inandım. 2008 yılında oyumu Ali Koç'a verdim. Kulübümün ve camiamın iyiliğini canı gönülden istedim.

Sevgili kulübümün geldiği ve Sayın Ali Koç'un yönetiminde bulduğu durumdan endişe duyuyorum. 6 yıldır hiçbir başarıya ulaşılmadığını, hiçbir kalıcı projenin tamamlanmadığını ve Fenerbahce camiasına kalıcı bir fayda sağlanmadığını bir kenara bırakıyorum.

“ALGI YÖNETİMİNDE TURBOYUM”

Bir sonraki seçimde başarılı olmak için kurgulanan algı yönetiminden rahatsızım. Sayın Ali Koç'un Sayın Mehmet Uçum aracılığıyla vermeye çalıştığı mesajları kaygıyla takip ediyorum. Başkan Ali'nin isteği üzerine Sayın Uçum'un düzenlediği toplantıya bizzat katıldım.

fdgdh

Başkan Ali, Erol Bilecik ve Burhan Karaçam'ın Sayın Mehmet Uçum'dan mali konularda da dahil olmak üzere Fenerbahçe'ye destek talebinde bulunduklarını, Sayın Uçum'un da ihtiyaç duyulduğunda her türlü desteği vermek için elinden geleni yapacağına söz verdiğini gördüm. .

9 Şubat 2020 tarihinde yapılan bu toplantıda bizzat gözlemlediğim üzere Sayın Uçum Ali, kulübün mali ihtiyaçlarının ilgili makamlara iletilmesi ve çıkarlarının korunması da dahil olmak üzere çeşitli konularda Başkan'a tam destek sunmuş ve vermiştir.

Durum böyle olunca Sayın Uçum ve hatta F.Bahçe üzerinden seçim kazanma hırsıyla yanlış bir siyasi algı oluşturulmaya çalışılmasını doğru bulmadığımı ifade etmek isterim. Saygılarımla”

ghdfh

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Mertens'ten sözleşme açıklaması!  Mertens'ten sözleşme açıklaması! “Bu aptalca olurdu”
Yönetim şunu belirtti Yönetim “müzakereler devam ediyor” dedi! Di Maria'nın hayalleri suya düştü… Sözleşmesini de açıkladılar
Ersun Yanal, Fenerbahçe'yi bekleyen kabusu anlattı ve Galatasaray örneğini verdi!Ersun Yanal, Fenerbahçe'yi bekleyen kabusu anlattı ve Galatasaray örneğini verdi!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking