Piyanist İklim Tamkan’dan Fırat Tanış açıklaması: Uzaklaştırma kararı almış bulunuyorum

0

Piyanist İklim Tamkan, Eylül 2023’te ilişkisini kestiği oyuncu Fırat Tanış hakkında uzaklaştırma kararı çıkardığını duyurdu.

“İNANILMAZ YARALANMALARA YOL AÇTI”

Tanış hakkında uzaklaştırma kararı çıkarıldığını iddia eden Tamkan’ın sosyal medyadaki açıklaması şöyle:
“Eylül ayı sonunda ilişkimi sonlandırdığım Nuri Fırat TANIŞ’ın, ailem ve yakınlarımın bana yönelik sürekli devam eden ciddi psikolojik şiddet, tehdit ve ısrarlı takip sarmalına karşı, aradan sonra boşanma kararı aldım. yukarı.

Bu deneyim, basitçe “yanlış seçimdi” demek için fazlasıyla yürek parçalayıcı ve korkutucu, gerçeküstü bir hikayeye dönüştü. Maruz kaldığım şiddet sarmalı, benim, ailemin ve yakın çevremin daha önce yaşamadığımız, tanık olmadığımız, tarif edilemez, öngörülemeyen duyguları yaşamasına neden oldu ve üzerimizde derin yaralar açtı.

Tüm canlılara her zaman sevgi ve saygıyla yaklaşmayı ilke edinmiş olarak böyle bir durumda sosyal, ahlaki ve vicdani sorumluluğumun bilincindeyim. İnandığım değerler, kendime olan saygım ve öngörüm beni bu şahsın şiddet faili olduğu bilgisini hemşehrilerim ve kamuoyuyla paylaşmaya zorladı.

Bu şiddet zincirini kırmayı bir sorumluluk olarak görüyor ve bu zincirin sessiz halkası olmayı reddediyorum. Yaşadığım şiddet sonrası bozulan ruh ve beden sağlığımın toparlanma sürecinde uzaklaştırma kararının önemli rol oynayacağına inanıyorum.

Beni maruz bırakan kişinin eylemleri kişilik haklarıma açık bir saldırı teşkil etmekte olup, Türk Ceza Kanunu’na göre birden fazla suçun konusunu oluşturabilir.

Yaşadığımız toplumun her hücresine nüfuz etmiş şovenist zihniyetin davranış modellerine ve yargılarına boyun eğmeyi reddediyorum.

Yaşadığım bu korkunç sürecin bende yarattığı hasarı tamamen ortadan kaldırabilecek hiçbir otoritenin olduğuna inanmıyorum. Özetle bu eylem, uzun süredir gölgede kalan bir gerçeğin gün yüzüne çıkarılmasından ibarettir. Maruz kaldığım psikolojik şiddet, tehdit ve ısrarlı zulüm sarmalına fail son vermediği sürece ekenler biçecek, bulanlar bulacak.

Çünkü hiç korkmuyorum.

Kamuoyuna gelince;

İklim Tamkan

Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ebru Gündeş ile Murat Özdemir evlendi!  İşte düğün konvoyundan ilk karelerEbru Gündeş ile Murat Özdemir evlendi! İşte düğün konvoyundan ilk kareler
Artık adalet umudu var!  Taş Kağıt Makas'tan Umut Ekin Koç yeni diziyi anlattıArtık adalet umudu var! Taş Kağıt Makas’tan Umut Ekin Koç yeni diziyi anlattı
Yılbaşı pozlarını paylaştı!  İddialı paylaşımı sosyal medyayı salladıYılbaşı pozlarını paylaştı! İddialı paylaşımı sosyal medyayı salladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking