Dünyayı tedirgin eden haber! Yeni salgın kapıda: Uzman isim “2 yıl içinde” diyerek uyardı!

0

Dünya yeni bir salgının eşiğinde. Sky News’e konuşan uzman, korkutucu bir uyarıda bulundu. Kovid-19 karantinasının üzerinden 4 yıl geçtiğine dikkat çeken Dr., “Covid-19’un insanları çok zorladığını biliyorum. Normale dönebileceğimize inanmak istiyoruz ve bunu da tamamen anlıyorum. Ama sonraki dönem” MacDermott, “Pandemi kapıda: iki yıl da olabilir, 20 yıl da olabilir, daha uzun da sürebilir, ancak gardımızı düşürmeyi göze alamayız” dedi. ” dedi.

“HAZIRLIKLI OLMALIYIZ”

MacDermott yaptığı açıklamada, “Tetikte kalmalıyız, hazırlıklı olmalıyız ve yeniden fedakarlık yapmaya hazır olmalıyız” dedi. Dedi.

SALGININ OLASI NEDENİ AÇIKLANDI

Dr MacDermott ayrıca iklim krizinin bir sonraki salgının potansiyel nedeni olduğuna dikkat çekerek, şunları söyledi: “Dünyada sıcaklıklar arttıkça İngiltere dahil birçok ülke tehlikeli sivrisineklerin yaşayabileceği bir bölge haline gelecek.”

321

Akademisyen ayrıca sivrisinekler ve keneler tarafından bulaşan virüs miktarının son aylarda arttığını, Avrupa’da dang humması, chikungunya ve Kırım-Kongo kanamalı ateşi (CCHF) vakalarının bildirildiğini söyledi.

Amazon’da ve Afrika’nın bazı bölgelerinde ormanların yok edilmesinin ardından, hayvanların ve böceklerin insanlara ve evlerine yakınlaştırılması sorunun kökeni olarak değerlendiriliyor.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özgür Özel gösteride atılan sloganı duyunca dayanamadı! Özgür Özel gösteride atılan sloganı duyunca dayanamadı! “Oğlum, o mesajı şimdi verdik mi?”
Skandal kaza!  TikTok'ta kızlara tacizde bulunduğu iddia edilen yayıncı tutuklandıSkandal kaza! TikTok’ta kızlara tacizde bulunduğu iddia edilen yayıncı tutuklandı
Candaş Tolga Işık isyan etti: Candaş Tolga Işık isyan etti: “Arkadaşımızı sırtından bıçakladı”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking