Bakan Uraloğlu taksi durağına gelen telefonu cevapladı: Ben Bakanım, siz adres verin!

0

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ankara’da bir taksi durağını ziyaret etti. Ziyaret sırasında taksi durağına gelen bir müşterinin telefonunu yanıtlayan Uraloğlu, “Taksi var mı?” dedi. sorusuna, “Ben Ulaştırma ve Altyapı Bakanıyım, bu akşam nöbetçiyim, taksimiz var, adresi verin” şeklinde yanıt verdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ankara Çukurambar Bayındır Taksi Durağı’nı ziyaret etti. Uraloğlu, taksi şoförleriyle bir süre sohbet ederek onların görüş ve önerilerini dinledi.

Talep ve taleplerle ilgili durumu değerlendireceklerini söyleyen Uraloğlu, herkesi memnun edecek ortak bir paydanın bulunmasının önemli olduğunu söyledi.

Çözüme yönelik önerilerini paylaşan Uraloğlu, “Taksicilerimize kapımız her zaman açık.”

TAKSİ DURAĞINDA TELEFONA CEVAP VERDİ

Uraloğlu, ziyareti sırasında bir müşterinin telefonuna da cevap verdi. Durağı arayan müşteri “Taksi var mı?” diye soruyor. Soru üzerine Uraloğlu, “Ben ulaştırma ve altyapı bakanıyım. Bu akşam nöbetçiyim, taksimiz var. Adresi siz verin.” not etti.

Müşterinin belirttiği adrese aracı yönlendiren Uraloğlu, ardından telsizle taksi şoförüne haber vererek Ramazan Bayramı’nın hayırlı olmasını ve bereketli kazançlar diledi.

(AAAA-AAAA)Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İşini bitirdikten sonra aracına doğru yöneldi ve ilginç bir manzarayla karşılaştı!İşini bitirdikten sonra aracına doğru yöneldi ve ilginç bir manzarayla karşılaştı!
Sahte avukat skandalı!  Sosyal medya paylaşımları ortalığı karıştırdıSahte avukat skandalı! Sosyal medya paylaşımları ortalığı karıştırdı
Kötü paylaşımlar sorumlu tutulacakKötü paylaşımlar sorumlu tutulacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking